Kontakty školy a poradny astrologie Elišky Landovské, Jaromírova 45 Praha

astrologie praha poradna Eliska Landovska

Astrologie Praha - škola a poradna Hvězda Elišky Landovské

 
GPS 50.0651706N, 14.4299347EQRcode V-card
 
 

Eliška Landovská

Astrologická škola a poradna Hvězda
Jaromírova 688/45
PRAHA 2 - Nusle
128 00
Czech Republic
+420 604 479 804
CZ
astrolog, numerolog
director

Astrologická
škola
a
poradna

Hvězda

Jaromírova 45

128 00 PRAHA 2 - Nusle

tel:
(+420) 604 479 804

 astro-filler

Luna v
na ’
. (ho) dekanu 34d 22h 59m
v poslední čtvrti
Aktuální fáze

Luna v na ’ . (ho) dekanu

          
Astrologie Hvezda Praha - Kde nás najdete


Jak se do Jaromírovy 45 dostanete:

 • tramvajemi č. 24, 7, 18, 14 z Karlova náměstí, Výtoně, Pankráce, Vršovic, Spořilova do zastávky Svatoplukova
 • Ze stanice metra "C" Pražského povstání do zast. Svatoplukova tramvají č. 18
 • nebo několik minut pěšky ze stanice metra "C" Vyšehrad do zast. Svatoplukova
 • autem ze západu - od Vltavy, tj. ze směru od Výtoně nebo Karlova náměstí ulicí Jaromírova (tramvajová kolej) - zahnout pod Nuselským mostem za jednosměrkou doleva k benzince Mol (parkoviště)
 • autem z východu, jihu nebo severu ze směru od křižovatky na Otakarově, tj. od Slavie, z Pankráce, Spořilova nebo od I.P. Pavlova přes Fidlovačku a lehce vpravo jednosměrnou Sekaninova podle Botiče k Nuselskému mostu a pod ním za protisměrkou doleva k benzince Mol (parkoviště);
  lze i obousměrnou ulicí Jaromírova (pod viaduktem po hlavní) podle tramvaje "rovně" esíčkem a zahnout pod Nuselským mostem doprava k benzince Mol nebo pokračovat dál k Výtoni a zaparkovat např. na Ostrčilově náměstí a vrátit se tramvají nebo pešky

Zastávka Svatoplukova ve směru od Výtoně je přímo proti vchodu do poradny; ve směru k Výtoni je zastávka o 30m dál.

Příjezd od I. P. Pavlova a Nuselských schodů je zatím uzavřen pro letošní opravu tramvajové trasy, proto křižovatka na Otakarově je průjezdná jen ostatními směry - ze stejného důvodu jsou také pozměněné tramvajové trasy, např. č.24 jede až do Svatoplukova a nezahýbá na této křižovatce k Nuselským schodům jako dříve.

Tramvaj č. 7 Radlická, Anděl...Palackého náměstí M-Výtoň-Albertov-Ostrčilovo náměstí-Svatoplukova-Divadlo Na Fidlovačce...Slavia,Strašnická M

Tramvaj č. 14 Nádraží VysočanyM...PalmovkaM...Libeňský most...VltavskáM...Masarykovo nádražíM...Václavské náměstíM...Karlovo náměstíM...Albertov, Ostrčilovo náměstí-Svatoplukova-Divadlo Na Fidlovačce-Náměstí Bratří Synků-Pod Jezerkou-Michelská-Plynárna Michle

Tramvaj č. 18 Pražského povstání M...Náměstí Bratří Synků-Divadlo Na Fidlovačce-Svatoplukova...Karlovo náměstí M...(Podbaba)

Centrum Prahy - Václavské náměstí apod. - je vzdáleno zhruba 3km směrem na sever po severojižní magistrále ( můžete ovšem jet i mimo ni ). Nájezd na dálnici na sever je letos ztížen uzavírkou Bělehradské k Nuselským schodům:
- ve směru Hlavního nádraží je nejlépe najet obloukem na západ (k řece) ulicemi Jaromírova - Na Slupi - Benátská - Kateřinská - Lipová -> Ječná, tj. kolem Ostrčilova nám., zastávky Albertov a Botanické zahrady Pf UK u Karlova nám.
Z dálnice do poradny ze severu se nejlépe dostanete jednosměrkou Fričova do Sekaninovy (nebo Jaromírovy):
odbočit z magistrály je nelépe jednu křižovatku za I.P Pavlova na Vinohrady (doleva z levého pruhu, sousední už neodbočuje) ulicí Rumunská a z ní třetí křižovatku ( 2. za protisměrkou magistrály ) doprava ulicí Bělehradská a dále kolem Zvonařky z křižovatky u restaurace U Kašpara doprava ulicí Fričovou.
Nezkoušejte z magistrály odbočku na Lublaňskou, je to jednosměrka a skončíte mimo trasu.Odbočte až na další doprava.
Z dálnice do poradny z jihu odbočte za stanicí metra Pražského povstání a věznicí výjezdem vpravo ulicí Lounskou a Táborskou a doleva Nuselskou přes nám. bří. Synků; dál po tramvajové trase přijedete ulicemi Bělehradská a Křesomyslova z východu k Nuselskému mostu.
Na dálnici na jih najedete od Hvězdy nejlépe ulicí Křesomyslovou na východ, na křižovatce za divadlem Na Fidlovačce (na světlech) dále krátce doprava Bělehradskou k nám. bří Synků, před náměstím hned doprava jednosměrnou Sezimova a znovu doprava Táborskou kolem věznice pod magistrálu a okolo nám. Hrdinů hned za stanicí metra Pražského povstání doleva k nájezdu.

Auto můžete parkovat
 • u čerpací stanice Mol (býv. Agip/Eni),
 • v nejbližších ulicích - většinou omezeno - modré pruhy
 • na placeném parkovišti u vedlejšího bloku přímo pod Nuselským mostem
 • východně na parkovišti Folimanky
 • západně - k řece - na Ostrčilově náměstí
Nejbližší parkoviště OC jsou u Slavie, případně u restaurace Potrefené Husy u zastávky tramvaje Albertov (Lidl, bankomat).
 
Jste-li odvážní a jezdíte Prahou na kole, můžete si jej vzít s sebou do poradny nebo jej uložit na zamčeném dvoře s přístupem hned vedle místností poradny.
 
Kontakt Astrologická škola a poradna Eliška Landovská Jaromírova 45 Praha Nusle 12801 tel. 604479804 astro@seznam.cz

Nejnovější příspěvky blogu