Astrologické služby školy a poradny Hvězda

Eliska Landovska Astrologie Praha 2 tel. 604479804
Přehled služeb astrologické poradny, které můžete využít
 1. osobní horoskop2 500 Kč
 2. partnerský horoskop 4 000 Kč
 3. solární horoskop 1 800 Kč
 4. dětský horoskop 2000 Kč
 5. horoskop zvířete 1 500 Kč
 6. stanovení data svatby 800 Kč
 7. stanovení data podpisu smlouvy 1 000 Kč
 8. stanovení vhodných dat pro početí (výpočet plodných dnů) dohodou
 9. výpočet vhodného jména pro potomka 600 Kč
 10. výpočet vhodného jména pro zvíře 600 Kč
 11. výpočet vhodného jména pro firmu 1 000 Kč
 12. Výpočet vhodného data založení a otevření firmy 1 000 Kč
 13. Výpočet vhodného data počátku stavby domu 1 000 Kč
 14. Výpočet vhodného data společenských akcí 1 000 Kč

Kontakt pro objednání a domluvu najdete zde.

 

Astrologie - nabídka služeb

Osobní horoskop

Osobní horoskop je sestavován vždy pro konkrétní osobu. Zpravidla pro klienta osobně. Výjimku může tvořit dětský horoskop, který je sestavován na žádost rodičů. Horoskop nelze z etických důvodů sestavit pro třetí osobu bez jejího souhlasu. V případě, že máte zájem o sestavení horoskopu v zájmu zjištění vzájemných vztahů, doporučujeme vám využít služeb partnerského horoskopu.

Výklad horoskopu je vždy předmětem osobní konzultace, která podle charakteru a povahy práce trvá obvykle okolo jedné hodiny. Konzultace je ryze osobní, tzn. že výkladu je přítomen pouze klient a astrolog. Výjimkou je dětský horoskop, kdy děti do 18 let většinou alespoň část výkladu absolvují s rodiči.

Cena osobního horoskopu 2500 Kč.

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop je sestavován v závislosti na vůli obou partnerů. Horoskop z etických důvodů nelze sestavit pro osobu, která není s tímto srozuměna a souhlasí s výkladem svého horoskopu. případně lze udělit souhlas jen s věcmi, které jsou předmětem vzájemného vztahu a dotýkají se daného vztahu. Partnerství může být založeno na různém základě. Partnerský horoskop lze s výhodou využít například v podnikatelské praxi, při dodržení zásad etiky i u zaměstnanců a pod. Podstatou této služby je kromě vlastního osobního horoskopu, zjištění stavu vzájemného vztahu dvou popřípadě více partnerů. Tato služba je hojně využívána budoucími i stávajícími manželskými páry, společníky firem apod. Principiálně se sestavují pro všechny členy osobní horoskopy a následně se zkoumají synastrie. ( Poznámka: Srovnávací horoskop vztahovací pro dva a více lidí. Každý má svůj vlastní horoskop a ty se po té srovnávají s cílem získat informace o vzájemném působení.)
Cena partnerského horoskopu 4000 Kč.

Prognostická studie podniku (firemní horoskop)

Chystáte se založit firmu? Chcete učinit nějaké podnikatelské rozhodnutí a máte stále pocit, že je potřeba ještě vědět více? V tom případě je služba prognostická studie podniku určena právě pro vás. Balíček obsahuje následující soubor služeb, které jsou zpracovávány v ucelenou studii, která vám pomůže stanovit postup. Podrobnosti prosím konzultujte přímo s astroložkou Eliškou Landovskou.
https://accounts.google.com/signup/v2?service=mail&continue=https%3A%2F%...

Solární horoskop

Pro chvíli, kdy Slunce zaujme na zvěrokruhu přesně stejné místo, jaké mělo v okamžiku narození, se pro člověka v den narozenin vypočítá nový horoskop, a to pro místo, kde tráví narozeniny. Porovnání s narozeninovým horoskopem získá astrolog indicie pro duševní a vnější vývoj v nadcházejícím roce života. Proto lze solární horoskop sestavit jen k již zhotovenému nebo právě zhotovovanému nativnímu horoskopu.

Cena solárního horoskopu 1 800 Kč.

Speciální služby (určení data svatby, výpočet data početí potomka)

Astrologie dokáže odpovědět i na mnohé životní otázky. Svědčí o tom celá řada dětí, které spatřily světlo světa právě pod vlivem tohoto druhu konzultace.

Výpočet data svatby 800 Kč. Výpočet jména dítěte, změna jména osoby včetně návrhu varianty 600 Kč. Výpočet zahájení stavby domu, založení firmy 1 000 Kč.

Konzultace k problematice (bez rozlišení) 800 Kč/h. Při poskytování konzultací po telefonu, SKYPE apod. sazba 800 Kč/h.

 

Studium astrologie a příbuzné problematiky více zde.

 

Nejnovější příspěvky blogu