Sluneční workshop - podrobnosti

Sluneční dialog - náplň

CÍLEM WORKSHOPU je hlavně rozšířit si obzory a podívat se na svoje vlastní
možnosti a vnitřní zdroje skrz postavení planet ve svém osobním (kořenovém) horoskopu. Budeme hodně mluvit o živlech a psychických funkcích (myšlení, cítění, smyslové vnímání a intuice), které 4 živly reprezentují. Takže na konci budete nejen vědět, které psychické funkce převažují u vás a co to pro vás znamená, ale budete taky něco vědět o všech živlech a tudíž psychických funkcích ostatních.
 
KOLIK NÁS BUDE A JAK BUDEME PRACOVAT?
Skupina bude o 6 až 10 lidech a chvíli budete pracovat samostatně, chvíli v malých skupinkách, chvíli vám budeme něco povídat o planetách, živlech a znameních.
 
CO SI ODNESETE?
Jednak, a to je asi nejdůležitejší, poznání, inspiraci a praktické tipy, jak co nejlíp zacházet s vlastní osobnostní výbavou. Ale nemyslete si, že vám budeme říkat, co a jak máte dělat. To ne, spíš vás budeme inspirovat a taky ostatní ve skupině vás určitě budou inspirovat. Na to, co konkrétně změnit nebo udělat ve svém životě, na to určitě přijdete sami. Naším cílem je vás posílit, abyste mohli objevovat a udělat, co potřebujete. Odkryjeme nové obzory a podáme pohledy z velmi užitečných úhlů.
Taky si odnesete zajímavé materiály s povídáním a svými poznámkami o planetách a 4 živlech. A též doufáme, že s námi strávíte přijemný den, který bude v předvánočním shonu časem jen pro vás.
 

V ČEM MÁ WORKSHOP PŘIDANOU HODNOTU OPROTI INDIVIDUÁLNÍMU VÝKLADU
HOROSKOPU?

Při individuálním výkladu horoskopu, který je privátním dialogem, získáte informace, které jsou interpretací vašeho horoskopu. Workshop vám poskytne vhled na základě něhož budete moci některé aspekty interpretovat sami. Protože na sebe a svůj vlastní život jste přece konec konců největší experti právě vy.
 
Platba a rezervace
Cena za osobu je 2900 Kč
 
Místo si prosím rezervujte emailem na astro@seznam.cz nebo telefonicky na 776 587 356 (Kristina) nebo 604479804 (Eliška). Ve své rezervaci prosím uveďte datum, čas a místo svého narození. Abychom Vám mohly místo závazně rezervovat, prosím o uhrazení zálohy ve výši 1000 Kč na bankovní účet 6477430267/0100.
 
O nás
Eliška Landovská - pedagožka a poradkyně v mezilidských vztazích na základě astrologie.
Navštěvovala jsem semináře Ing.Petra Rastokina. Specializuji se především na partnerské, rodinné, pracovní a firemní poradenství - personální audity, zvláště na osobnostní rozvoj podle individuálních předpokladů. Vedu privátní tréninky v nonverbální a efektivní komunikaci, astrologické kurzy, semináře fyzignomie, individuální konstelace . Mnoho let vedu vlastní astrologickou poradnu a
školu Hvězda.
 
Kristina Š. Gotteltová - sociální pedagožka a gestalt koučka.
Absolvovala jsem řadu sebepoznávacích a rozvojových seminářů, které pracovaly různými metodami například arteterapeuticky, dramaterapeuticky či analyticky. Jsem absolventkou výcviku v gestalt koučování u společnosti Gestalt Essence. Astrologii studuji již čtvrtým rokem v intenzivním individuálním kurzu v Astroškole Hvězda Elišky Landovské. V oblasti osobnostního rozvoje působím jako lektorka zážitkových a seberozvojových workshopů od roku 2007.

 

Nejnovější příspěvky blogu